Çağrı Merkezi / (0216) 378 19 20

Bize Yazın / omer@ajansfikrifirar.com

Megalight Nedir?

Anasayfa / Blog / Megalight Nedir?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Megalight(Fibermark),büyük ebatları ve içten aydınlatmaları sayesinde gün boyu etkin bir reklamıdır.Özel tasarımı ve yalıtımı sayesinde yağmur suyu ve nem yüzünden reklam afişinin bozulması önlenir.Baskıda kullanılan kağıtların kaliteleri ya da kullanılan boya malzemesi de farklılık gösterir. Baskı da kullanılan kağıt türlerinden birisi de fiber megalight kağıtlarıdır. Üretim kalitesi yüksek olan kağıt türlerindendir.


Reklam sektörü o kadar hızla gelişiyor ki reklam gelirleri olağanüstü derece de büyük oluyor. Bunun nedeni de günümüzde markalaşmanın ve rekabetin artması ve firmaların ürünleri tanıtabilmek ve daha fazla kitleye ulaşabilmek için reklama ihtiyaç duyması.Bu baskı kağıtları normal kâğıdın yeterince dayanıklı olmadığı durumlarda ve grafik programlarında kullanılır. Fiber kağıtların ebatları da son derece yüksektir. Aynı zamanda ısıya dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Eskimeye yıpranmaya ıslanmaya vb. mekanik darbelere karşı sağlamlığı nedeniyle tercih nedenidir. Genellikle gıda ürün ambalajlarında kullanılır. Bunun dışında farklı kullanım alanları mevcuttur. Bunlar broşürler posterler bayraklar haritalar ve yöntem dokümanlar eğitim amaçlı kullanılan tablo ve grafik gibi birçok kullanım alanı mevcuttur.


Yapılan baskılar uzun süre beklese bile ilk günkü görüntüsünü kaybetmez. Bu kağıt çok büyük baskılara da imkan tanıdığı için hedef kitle tarafından daha basit fark edilir hale gelmiştir.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.

Gaziantep Web TasarımYükleniyor...