Çağrı Merkezi / (0216) 378 19 20

Bize Yazın / omer@ajansfikrifirar.com

Billboard Nedir?

Anasayfa / Blog / Billboard Nedir?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Billboard Nedir?

Billboard’lar özel sistemlerle çalışan reklam panolarıdır. Güneş ışığından aldığı enerji ile gün içindeki gerekli saatlerde panonun ışıkları yanar ve söner. Billboard’ların bu özelliği 24 saat süre ile aralıksız reklam yapma olanağı verir. Ana kontrol ünitelerini yöneten el cihazları da kolay servis imkânı sağlar. Billboard panoları alüminyum dış çerçeveden ve tamperli cam malzemelerden üretilir ve pano üzerinde reklamı daha ilgi çekici bir hale getiren ışıklandırmalar da kullanılabilir. Ayaklarda kullanılan demir profiller paslanmayı ve eskimeyi önleyen galvaniz ile kaplanmaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler geri dönüşümlüdür ve doğayı kirletmez.

Billboard Çeşitleri Nelerdir?

Işıklı Billboard: Şehir merkezlerinde en çok kullanılan Billboard reklam türüdür. Hava koşulları göz önüne alınarak ölçümler ve hesaplamalar yapılır. Eti-AL 60 (AA 6063) ham maddesinden üretilir, demir profillerden oluşan ayakları galvaniz ile kaplanarak dayanıklılığı arttırılır. Reklam özelliği diğer panolara göre daha fazladır. Işıklandırmalar ile yapılan reklam, görsellik ve ebat bakımından daha fazla öne çıkar.

Luna Billboard: Yol kenarları, duraklar, kaldırım ve park gibi alanlarda kullanılan iki taraflı Billboard panosudur. Çift yüzü Billboard’ın reklam alanını arttırır. Dayanıklı Eti-AL 60 (AA 6063) ham maddesinden üretilir, demir profillerde de yine galvaniz kullanılarak kötü hava koşullarından korunulması sağlanır.

Billboard Reklam Etkisi

  • Reklam müşterinin istediği süre ile Billboard’a kalabilir ve bu süre içerisinde 24 saat sunum şansı olur. Bulunduğu konum itibari ile de reklam etkisi artar.
  • Modern bir reklam ve etkili bir iletişim türüdür.
  • Billboard reklamları neredeyse bir televizyon reklamı kadar çok geniş bir kitleye eder.
  • Billboard’lar büyük ebatlara sahip oldukları için son derece dikkat çekicidir.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.

Gaziantep Web TasarımYükleniyor...